Aleksandra Molińska-Nowak

Trener

Certyfikowana Trenerka Biznesu, szkoleniowiec, wykładowca akademicki, doświadczony Office Manager i specjalista z zakresu procedur prawnych, administracyjnych i organizacyjnych w spółkach prawa handlowego i przedsiębiorstwach.

Absolwentka Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, oraz Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, a także doktorantka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Od kilkunastu lat zajmuje się prowadzeniem zajęć akademickich, oraz szkoleń z zakresu prawa i administracji dla studentów, przedsiębiorców, kadry zarządzającej, urzędników administracji i lekarzy. W dorobku dydaktycznym posiada wiele godzin przepracowanych na sali wykładowej z grupami  o zróżnicowanych potrzebach zawodowych i szkoleniowych.

Jest doświadczona również w pracy na samodzielnych stanowiskach asystenckich i menedżerskich, wymagających specjalistycznej wiedzy, wysoko rozwiniętych kompetencji, dużego zaangażowania, umiejętności zarządzania zespołem, obsługą klienta i budowaniu długofalowych relacji biznesowych, dzięki czemu prowadzone przez nią szkolenia są nakierowane przede wszystkim na praktykę i rozwój umiejętności samodzielnego stosowania zdobytej wiedzy.

Specjalizuje się między innymi w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu rozwoju umiejętności i kompetencji kadry asystenckiej i sekretarek (autorskie szkolenie „Asystentka w jakości HD”), oraz w szkoleniach z zakresu praw ( w szczególności cywilnego, działalności gospodarczej, czy spółek handlowych).  Stworzyła cykle szkoleń „Prawne pułapki zarządzania” i „Akademia prawa dla menedżerów” w ramach których trudne i skomplikowane treści prawne są przedstawiane w sposób atrakcyjny, praktyczny i przystępny dla uczestników.

Klienci poprzez liczne referencje cenią jej imponującą kulturę pracy, profesjonalizm,talent dydaktyczny i ogromne zaangażowanie w realizację powierzonych zadań. Oceniana jest jako osoba rzeczowa, ambitna, drobiazgowa – z analitycznym, prawniczym umysłem, ale jednocześnie znana jest z otwartości, poczucia humoru i entuzjastycznego podejścia do pracy z ludźmi.