Od Twojej pracy dzieli Cię
tylko kilka kroków.

Znajdź oferty pracy

Wyobraź sobie, że w poniedziałkowy poranek budzisz się podekscytowany tym, że idziesz do pracy.

My wierzymy, że to możliwe! Jesteś w dobrym miejscu, by to osiągnąć.

→ Dowiedz się więcej o naszej misji

Ostatnie oferty pracy

Staż/praktyka

---

---
Aplikuj
Zobacz więcej ofert pracy

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy skuteczni

Czy jest taka praca, która da Ci satysfakcję, dobre pieniądze i pozwoli rozwinąć skrzydła? My ją dla Ciebie mamy! Nie jesteśmy zwyczajną agencją rekrutacyjną. Połączymy Cię z właściwą firmą i zarekomendujemy na właściwe stanowisko.

Szanujemy indywidualność

Wiemy, że w tym wszystkim chodzi o konkretnego człowieka i jego przyszłość
– o Ciebie. Dlatego jesteśmy empatyczni i nie boimy się wychodzić poza schematy, bo przecież każdy z nas jest inny.

Działamy etycznie

Ważna jest dla nas pewna wartość – choć dla niektórych już nieco staroświecka. Moralność. Możesz być pewien, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu, postępujemy etycznie, a także dbamy o dobrą i swobodną komunikację.

O co nas najczęściej pytacie?

W przypadku rekrutacji przez Business Bridge Group kandydat jest od razu zatrudniany bezpośrednio u pracodawcy. Dlatego pośrednictwo agencji rekrutacyjnej nie ma wpływu na wysokość wynagrodzenia.

Po zapoznaniu się z ofertą pracy, wyślij do nas swoje CV. Jeśli będziemy zainteresowani, nasz konsultant zadzwoni, aby przeprowadzić wstępną, telefoniczną rozmowę rekrutacyjną. Na jej podstawie przygotowujemy informację dla pracodawcy. Zadzwonimy do Ciebie ponownie po otrzymaniu od niego odpowiedzi zwrotnej. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia Twojej kandydatury umawiamy Cię na spotkanie u nas lub bezpośrednio u przyszłego pracodawcy.

Rozmowa rekrutacyjna to przede wszystkim zaprezentowanie się z jak najlepszej strony i przedstawienie swojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego. Warto przez chwilę zastanowić się, co chcesz przekazać przyszłemu pracodawcy i na co zwrócić największą uwagę. Przed samą rozmową warto się trochę zrelaksować, aby nie dopuścić do sytuacji, w której z powodu stresu nie będziesz mógł pokazać, jaki naprawdę jesteś.

Jak najbardziej! Nic nie tracisz biorąc udział w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Business Bridge Group. Zyskujesz za to opiekę konsultanta na każdym etapie rekrutacji i masz pewność, że aplikujesz tylko do sprawdzonych i pewnych pracodawców.

Pracodawca często nie chce, aby to pieniądze były główną motywacją do aplikowania na dane stanowisko. Powszechną praktyką jest również, że to kandydat podaje swoje oczekiwania finansowe, a wynagrodzenie jest ustalane dopiero po zapoznaniu się z daną aplikacją i uzależnone m.in. od
doświadczenia i kwalifikacji konkretnej osoby.

Nie widzisz oferty dla siebie? To tylko kwestia czasu. Dlatego warto być w naszej bazie.

Wyślij CV