Jesteś studentem i szukasz stażu?
Najlepiej uczyć się do najlepszych!

Na brak zadań nie narzekamy i wciąż się rozwijamy. Dlatego regularnie szukamy ludzi, którzy chcieliby zajrzeć za kulisy dynamicznie rozwijającej się firmy HR. Obiecujemy, że nie będziesz parzył kawy! Dostaniesz samodzielne zadania, przestrzeń do realizacji pomysłów i możliwość nauki od najlepszych praktyków.

Pamiętaj o klauzuli!
RODO dotyczy także BBG, cóż, takie życie. Dlatego w związku z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych, umieść w CV poniższą klauzulę. Inaczej będziemy musieli automatycznie Cię odrzucić, a tego chcemy uniknąć.

Klauzula zgody
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez firmę Business Bridge Group Sp. z o.o. (Business Bridge Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Legnickiej 65/1,54-510 we Wrocławiu, dalej jako Administrator Danych Osobowych) w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych