Jesteś studentem i szukasz stażu?
Najlepiej uczyć się od najlepszych!

Na brak zadań nie narzekamy i wciąż się rozwijamy. Dlatego regularnie szukamy ludzi, którzy chcieliby zajrzeć za kulisy dynamicznie rozwijającej się firmy HR. Obiecujemy, że nie będziesz parzył kawy! Dostaniesz samodzielne zadania, przestrzeń do realizacji pomysłów i możliwość nauki od najlepszych praktyków.


Na staż do BBG trafiłam zupełnie przypadkiem, nigdy wcześniej nie miałam styczności z branżą HR. Było warto! Był to czas spędzony w gronie wspaniałych
i kompetentnych osób. Zdobyta wiedza
i umiejętności zaowocowały tym, iż związałam się z nimi na dłużej. Cieszę się, że mogę być częścią tego zespołu. To ludzie z pasją, poczuciem humoru, pełni profesjonalizmu i szacunku do innych.   

Ania
, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego

W firmie Business Bridge Group odbyłem 3-miesięczny staż podczas którego miałem styczność z wieloma procesami rekrutacyjnymi. Nauka pod okiem wykwalifikowanych ludzi pozwoliła mi lepiej poznać branżę. Staż odbywał się w bardzo dobrze zorganizowany sposób, a ja miałem dużą swobodę działania. Podczas swojej przygody w firmie BBG mogłem dzielić się swoimi pomysłami
i sugestiami. Mówiąc o tej firmie nie sposób nie wspomnieć o zespole - osoby, które tam pracują tworzą zgrany team, który sprawia, że czas w pracy płynie szybciej i przyjemniej. Czas spędzony w firmie wspominam bardzo dobrze. Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce jako dobry punkt na ścieżce każdego młodego rekrutera. To firma, w której stażyści mogą wypłyną ćna głęboką wodę :)

Patryk
, student Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS

Staż w BBG to naprawdę dobry początek dla kariery. Można wiele się nauczyć! Poza tym, atmosfera panująca w pracy jest świetna - każdy problem można zgłosić i będzie rozwiązany najlepiej jak to możliwe. Pytać można o wszystko i zawsze - bez obaw, że ktoś nie będzie miał czasu pomóc. Jest to mała firma, ale z wielkim sercem. Praca i zaangażowanie na stażu bez wątpienia wydadzą plony :)

Ania, studentka Politechniki Wrocławskiej
Pamiętaj o klauzuli!
RODO dotyczy także BBG, cóż, takie życie. Dlatego w związku z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych, umieść w CV poniższą klauzulę. Inaczej będziemy musieli automatycznie Cię odrzucić, a tego chcemy uniknąć.

Klauzula zgody
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez firmę Business Bridge Group Sp. z o.o. (Business Bridge Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Szczęśliwej 38A/2, 53-418 we Wrocławiu, dalej jako Administrator Danych Osobowych) w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych