Znamy się na ludziach. Wspieramy rozwój biznesu.

Ludzie, którzy pracują z pasją. I firmy, które działają w oparciu o zespoły pełne zaangażowanych
i kreatywnych profesjonalistów.
Tam prowadzimy naszych klientów.

Poznaj naszą misję

Budujemy mosty. Na jednym końcu są ludzie, na drugim biznes. Pomagamy Wam się spotkać.

Lubimy myśleć o sobie, jak o strategach. Z jednej strony mamy oczekiwania pracodawców, a z drugiej kompetencje pracowników. Znaleźć między nimi połączenie, zbudować most – to nasza misja. Chcemy, by po pierwsze mogli się spotkać, a dalej, by zechcieli wspólnie działać, by obudziła się pasja i zaangażowanie, by komunikacja była zachętą, a nie przeszkodą.

Jak to robimy? Naszym filarem jest rekrutacja. Jako firma rekrutacyjna, od 10 lat znajdujemy wykwalifikowanych specjalistów dla firm głównie w Polsce, ale dotarliśmy też m.in. do Anglii, Irlandii, Włoch, Korei, Niemiec i Norwegii. Jesteśmy ekspertami w poszukiwaniu specjalistów, inżynierów, handlowców i menedżerów dla wielu branż, m.in. produkcyjnej, HVAC, meblarskiej, automotive, IT i usługowej. Ci, którzy na nas postawili, już wiedzą, że zawsze działamy do skutku.

Znajdujemy odpowiedniego człowieka i co dalej? Jesteśmy przecież strategami, więc kompleksowo wspieramy biznes  w obszarze HR. Podnosimy kwalifikacje pracowników poprzez szkolenia i konferencje, a także – organizując eventy firmowe – integrujemy ich ze sobą, by stali się zgranym zespołem.

Tych mostów zbudowaliśmy już tysiące. Nie ma co się dziwić, w końcu jesteśmy z Wrocławia.

Nasze wartości, czyli co jest dla nas naprawdę ważne

Pasja w działaniu

Dla naszych klientów szukamy zaangażowanych pracowników i sami tacy jesteśmy. Pasja do tego, co robimy sprawia, że w poniedziałkowy poranek budzimy się z radością i z ekscytacją podchodzimy do czekających nas zadań.

Synergia w zespole

Świadomie dbamy o dobrą atmosferę. Komunikowanie oczekiwań, właściwe rozwiązywanie konfliktów, wsparcie, otwartość, zachęcanie do rozwoju. Lubimy się i nawzajem uzupełniamy, by możliwości naszego zespołu były kompletne.

Wartości w życiu

To, jakimi jesteśmy ludźmi, determinuje też to, jakimi jesteśmy pracownikami. Liczą się dla nas odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie, lojalność. Dlatego stawiamy na osoby, które – oprócz profesjonalizmu – pielęgnują w swoim życiu właściwe wartości.

To nie produkty i technologie przynoszą zmianę.
Wszystko zaczyna się od ludzi.
Poznaj nasz zespół.

Katarzyna Kowalska
HR Manager
Arkadiusz Kowalski
Managing Director
Paulina Nawacka
HR Consultant
Mateusz Zdziński
Junior HR Consultant
Justyna Juroszek
Trainee
Aleksandra Niedźwiecka
HR Consultant

Działamy od 10 lat!

Nie traciliśmy czasu. Połączyliśmy setki ludzi z ciekawymi miejscami pracy, znaleźliśmy profesjonalistów dla rzeszy firm. Tam, gdzie była potrzeba, skutecznie przeszkoliliśmy. A także zrobiliśmy sporo bardzo ciekawych eventów.

Dowiedz się więcej

Jesteś studentem i szukasz stażu? Najlepiej uczyć się od najlepszych!

Zdobądź staż w BBG