Znamy się na ludziach. Wspieramy rozwój biznesu.

Ludzie, którzy pracują z pasją. I firmy, które działają w oparciu o zespoły pełne zaangażowanych
i kreatywnych profesjonalistów.
Tam prowadzimy naszych klientów.

Poznaj naszą misję

Budujemy mosty. Na jednym końcu są ludzie, na drugim biznes. Pomagamy Wam się spotkać.

Lubimy myśleć o sobie, jak o strategach. Z jednej strony mamy oczekiwania pracodawców, a z drugiej kompetencje pracowników. Znaleźć między nimi połączenie, zbudować most – to nasza misja. Chcemy, by po pierwsze mogli się spotkać, a dalej, by zechcieli wspólnie działać, by obudziła się pasja i zaangażowanie, by komunikacja była zachętą, a nie przeszkodą.

Jak to robimy? Naszym filarem jest rekrutacja. Jako firma rekrutacyjna, od 13 lat znajdujemy wykwalifikowanych specjalistów dla firm głównie w Polsce, ale dotarliśmy też m.in. do Anglii, Irlandii, Włoch, Korei, Niemiec i Norwegii. Jesteśmy ekspertami w poszukiwaniu specjalistów, inżynierów, handlowców i menedżerów dla wielu branż, m.in. produkcyjnej, HVAC, meblarskiej, automotive, IT i usługowej. Ci, którzy na nas postawili, już wiedzą, że zawsze działamy do skutku.

Znajdujemy odpowiedniego człowieka i co dalej? Jesteśmy przecież strategami, więc kompleksowo wspieramy biznes  w obszarze HR. Podnosimy kwalifikacje pracowników poprzez szkolenia i konferencje, a także – organizując eventy firmowe – integrujemy ich ze sobą, by stali się zgranym zespołem.

Tych mostów zbudowaliśmy już tysiące. Nie ma co się dziwić, w końcu jesteśmy z Wrocławia.

Nasze wartości, czyli co jest dla nas naprawdę ważne

Pasja w działaniu

Dla naszych klientów szukamy zaangażowanych pracowników i sami tacy jesteśmy. Pasja do tego, co robimy sprawia, że w poniedziałkowy poranek budzimy się z radością i z ekscytacją podchodzimy do czekających nas zadań.

Synergia w zespole

Świadomie dbamy o dobrą atmosferę. Komunikowanie oczekiwań, właściwe rozwiązywanie konfliktów, wsparcie, otwartość, zachęcanie do rozwoju. Lubimy się i nawzajem uzupełniamy, by możliwości naszego zespołu były kompletne.

Wartości w życiu

To, jakimi jesteśmy ludźmi, determinuje też to, jakimi jesteśmy pracownikami. Liczą się dla nas odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie, lojalność. Dlatego stawiamy na osoby, które – oprócz profesjonalizmu – pielęgnują w swoim życiu właściwe wartości.

To nie produkty i technologie przynoszą zmianę.
Wszystko zaczyna się od ludzi.

Działamy od 13 lat!

Nie traciliśmy czasu. Połączyliśmy setki ludzi z ciekawymi miejscami pracy, znaleźliśmy profesjonalistów dla rzeszy firm. Tam, gdzie była potrzeba, skutecznie przeszkoliliśmy. A także zrobiliśmy sporo bardzo ciekawych eventów.

Dowiedz się więcej

Jesteś studentem i szukasz stażu? Najlepiej uczyć się od najlepszych!

Zdobądź staż w BBG