Budujemy zespoły marzeń.

Zajmujemy się HR-em. Znajdujemy właściwych ludzi na właściwe miejsca, prowadzimy szkolenia i organizujemy eventy dla firm.

Sprawdź, co zyskasz na współpracy
zaufali nam:

Marzy nam się, by firmy działające etycznie, rozwijały się szczególnie dynamicznie. Chcemy mieć w tym swój udział.

Tak, to możliwe, by menedżerowie mogli odnosić niezwykłe sukcesy, jednocześnie nie tracąc z oczu ludzi, z którymi pracują. Naszym celem jest łączenie tych dwóch światów, dlatego szukamy właściwych ludzi, by mogli trafić we właściwe miejsca.

→ Dowiedz się więcej o naszej misji

Patrz szerzej i rozwijaj swoją firmę na wiele sposobów!

Rekrutacje

Działamy do skutku, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. 

Zobacz ofertę

Szkolenia

Naszą najmocniejszą stroną są szkolenia menedżerskie i handlowe. 

Zobacz ofertę

Eventy

My zajmujemy się organizacją, Ty - budowaniem relacji z zespołem.

Zobacz ofertę

Co nas wyróżnia?

Działamy do skutku

Zależy nam na zaufaniu i długofalowych relacjach. Co to znaczy w praktyce? Że pracujemy tak długo, aż możemy dać Ci to, czego od nas oczekujesz. A cała współpraca odbywa się w dobrej atmosferze.

Traktujemy indywidualnie

Każdy klient to dla nas nowy rozdział. Wnikliwie go słuchamy, badamy jego potrzeby i na bieżąco komunikujemy działania, które go dotyczą. Jesteśmy elastyczni na poszczególnych etapach współpracy, bo wiemy, że biznes to żywy organizm.

Wspieramy kompleksowo

BBG to coś więcej niż agencja rekrutacyjna. Znalezienie pracy czy pracownika to dopiero początek drogi, prawda? Jesteśmy z wami także później: przeprowadzimy szkolenie, zorganizujemy event i damy wsparcie strategiczne w obszarze HR.

Działamy od 13 lat!

Nie traciliśmy czasu. Połączyliśmy setki ludzi z ciekawymi miejscami pracy, znaleźliśmy profesjonalistów dla rzeszy firm. Tam, gdzie była potrzeba, skutecznie przeszkoliliśmy. A także zrobiliśmy sporo bardzo ciekawych eventów.

Dowiedz się więcej

"Polecam, polecam, polecam współpracę z firmą Business Bridge Group! To zespół pełnych zaangażowania w to co robią fachowców i profesjonalistów. Jeżeli chcecie iść do przodu i rozwijać swoje firmy współpracujcie z najlepszymi, współpracujcie z zespołem Business Bridge Group!"

CEO w Allboards Polska sp. z o.o. sp.k.

„Wzorowa współpraca, determinacja w dążeniu do spełnienia naszych oczekiwań, a przede wszystkim satysfakcjonujące efekty w postaci angażu kompetentnych pracowników pozwala nam polecić Business Bridge Group jako partnera w zakresie usług rekrutacyjnych.”

SCROL

„Z punktu widzenia klienta dominującą zaletą Business Bridge jest skuteczność prowadzonych działań rekrutacyjnych. Konsultanci wykazują zainteresowanie potrzebami zleceniodawcy i starają się je w całości zaspokajać. Na pochwałę zasługuje komunikacja, która jest bardzo szybka i łatwa.Z przyjemnością polecam firmę Business Bridge Group jako rzetelnego partnera w zakresie usług rekrutacyjnych.”  

Zamek kliczków

"Profesjonalne podejście do klienta, fachowe doradztwo, rzetelna i kompetentna obsługa. Korzystaliśmy z usług Business Bridge Group na potrzeby rekrutacji oraz szkoleń. Byliśmy i jesteśmy zadowoleni zarówno z wyników szukania nowych pracowników jak również z przeprowadzonych szkoleń z zakresu sprzedaży. Sympatyczny zespół ludzi, z którymi współpracuje się z przyjemnością."

ACV polska sp. z o.o.

"Współpracujemy z firmą Business Bridge Group od kilku lat. Przez ten czas pozyskali dla nas wartościowych pracowników, którzy swoim doświadczeniem przyczyniają się do rozwoju naszej firmy. Rekrutacje prowadzone są w sposób profesjonalny a komunikacja przebiega sprawnie. Gorąco polecam współpracę z Panem Arkadiuszem i jego zespołem."

wajnert meble

"Współpraca z BBGroup należy do udanych. Pan Arkadiusz za każdym razem szczegółowo odpowiadał na nasze obawy, służył profesjonalną pomocą oraz dopasował do nas indywidualną ofertę. Najważniejsze jednak jest to, że proces rekrutacji pracownika przebiegł pomyślnie i sprawnie znaleźliśmy kandydata o wymaganych kompetencjach."

App World sp. z o.o.

"Polecam firmę Business Bridge Group Sp. z o. o. jako skutecznego, wiarygodnego partnera w procesach rekrutacyjnych prowadzonych w naszej firmie. Jasne zasady współpracy, przepływ informacji na temat postępów w projekcie, sposób prowadzenia rekrutacji oraz stały kontakt z rekruterem świadczą o odpowiedzialności i profesjonalizmie zatrudnionych w niej pracowników."

arw focus

"Współpraca z Business Bridge Group na najwyższym poziomie zrozumienia - zawsze możemy liczyć na szybką realizację naszych potrzeb rekrutacyjnych w postaci wykwalifikowanych kandydatów, którzy spełniają nasze oczekiwania – zarówno merytoryczne jak i finansowe. Bardzo cenimy sobie również czas reakcji na nasze potrzeby jak i profesjonalne traktowanie, a miła obsługa wieńczy dzieło."

DYREKTOR GENERALNY W REXER sp. z o.o.

"Na stałe współpracujemy z firmą rekrutacyjną Business Bridge Group. Powierzamy jej nawet najbardziej nietypowe rekrutacje specjalistów i menedżerów, które wymagają dużej kreatywności. Jest to bardzo skuteczna firma rekrutacyjna, która działa szybko, a jej ludzie są elastyczni i zdeterminowani, by zawsze znaleźć dla nas najlepszego kandydata."

krajowy rejestr długów biuro informacji gospodarczej sa

"We współpracy z Business Bridge Group podoba mi się to, że są częścią naszego procesu HR-owego, a nie zewnętrzną jednostką funkcjonującą poza organizacją. Rosną z nami, uczą się z nami i z każdą kolejną rekrutacją zarówno oni jak i my stajemy się lepsi."

CEO w ITMdevlabs Software House

Pomożemy Ci zmienić Twoją firmę na lepsze.

rekrutacje

Zrekrutuj najlepszy zespół na świecie

Znajdź swój zespół
szkolenia

Uporządkuj strukturę organizacyjną

Zamów szkolenia
eventy

Zintegruj swój zespół poprzez wyjazdy

Zamów event

Chętnie się spotkamy i znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy!

Skontaktuj się z nami