Szkolenie zamknięte

Skuteczny sprzedawca i negocjator – poziom 1,2,3

Zapisz się

Opis szkolenia

„Sprzedaż jest sexy albo nie ma jej wcale.” Mateusz Mrozowski

Każdego dnia prezentujemy, sprzedajemy i negocjujemy. Bez względu na okoliczności jesteśmy permanentnie w procesie prezentowania siebie, swoich produktów, poglądów…

W nowoczesnym podejściu do sprzedaży behawioralnej nikt już dziś nie utożsamia sprzedaży z samym tylko zawarciem transakcji. Wiadomo, że aby doszło do transakcji, najpierw muszą zajść warunki konieczne ze strony kupującego m.in. potrzeba i zdolność finansowa. Jednak do podjęcia decyzji o zakupie konkretnego produktu jest jeszcze daleka droga…

Sprzedaż jest sumą procesów myślowych, emocjonalnych i behawioralnych i to po obu stronach.

Klienci kupują z różnych powodów, wybierają produkty kierując się (oprócz samej potrzeby)własnym systemem przekonań, upodobań i często nie wybierają najlepszych produktów, lecz kupują od najlepszych sprzedawców.

Sprzedawcy natomiast kierują się własnym systemem przekonań, na podstawie których podejmują decyzje, działania, wytwarzają własne nawyki i rezultaty. I tak oto zamyka się koło tworzenia wewnętrznego warunkowania.

Mówi się, że sprzedawcy się wypalają. Dlaczego? Bo większość sprzedawców robi to, z czym wewnętrznie się nie identyfikuje, nie działa według swojego systemu wartości iw efekcie traci wewnętrzną motywację.

Dlatego właśnie skuteczny sprzedawca, to ktoś kto nie tylko opanował do perfekcji znajomość i prezentację oferty, ale także ma odpowiednie nastawienie, mindset i umiejętności miękkie, takie jak budowanie trwałych relacji z klientem, opowiadanie historii produktowych, zarządzanie emocjami i wiele innych.

Na rynku jest wiele szkoleń sprzedaży. Jednak to nie jest typowe szkolenie z prezentacją i robieniem notatek. Podczas tego warsztatu uczestnicy dostają konkretną wiedzę, którą od razu wprowadzają w życie, trenują, a nawet w praktyce wykonują własne zadania służbowe i doskonalą się pod okiem trenera będącego jednocześnie praktykiem sprzedaży z 20-letnim doświadczeniem.

Szkolenie jest podzielone na 3 poziomy zaawansowania. Każdy kolejny poziom pogłębia wiedzę i praktykę we wszystkich poniższych obszarach. Ukończenie wszystkich 3 poziomów da uczestnikom wszechstronny rozwój umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych, poprawi skuteczność i motywację do pracy.

 

Obszar 1. Jestem świetnym sprzedawcą/negocjatorem, czyli nastawienie, mindset & motywacja sprzedawcy/negocjatora. Praca z własnymi przekonaniami, barierami, schematami. Radzenie sobie z presją i wypaleniem. Misja sprzedawcy a misja firmy.

Obszar 2. Zrozumieć drugiego człowieka, czyli jak zbudować trwałe relacje z klientami (wewnętrznymi i zewnętrznymi). Procesy decyzyjne i psychologia klienta. Sprzedaż relacyjna i odwrócona.

Obszar 3. Warsztat i techniki skutecznego sprzedawcy i negocjatora: perswazja i wywieranie wpływu, elementy NLP, StorySelling, rozbijanie obiekcji, finalizacja, kotwice, loop-y, presupozycje i wiele, wiele innych narzędzi.

Obszar 4. Mistrz sprzedaży:doskonały „elevator pitch” i prezentacja oferty (warsztaty z grywalizacją – trening oraz praktyka handlowa).

 

Dzięki szkoleniu „Skuteczny sprzedawca i negocjator”:

o  Wypracujesz nastawienie, mindset i motywację mistrza sprzedaży, nie tracąc wizerunku lubianego sprzedawcy

o  Nauczysz się jak rozumieć klienta, jego potrzeby, zbudować z nim trwałą relację i dzięki temu zwiększać wyniki sprzedaży

o  Poznasz wiele skutecznych technik i metod sprzedaży stosowanych przez najlepszych sprzedawców i negocjatorów świata

o  Zbudujesz swój własny „elevator pitch” oraz prezentację oferty, przetrenujesz w grupie szkoleniowej, a następnie wypraktykujesz na prawdziwych klientach i … policzysz zyski!

 

To szkolenie jest dla:

o  Managerów i właścicieli firm, którzy chcą skuteczniej zarządzać zespołem sprzedawców, pokonać konkurencję rynkową i osiągać większe zyski

o  Sprzedawców, przedstawicieli handlowych, chcących zwiększać sprzedaż i osiągać wyższe wyniki sprzedaży

o  Pracowników zaopatrzenia, którzy nie chcą ulegać manipulacjom innych handlowców i chcą uzyskiwać najlepsze ceny przy negocjacjach

o  Wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem i podnoszeniem kompetencji miękkich, sprzedażowych, negocjacyjnych i budowania relacji.

 

 

Prowadzący

Kasia Rudyk

Trener
Kasia Rudyk - Master Trainer, trener rozwoju biznesu i rozwoju osobistego, coach i doradca biznesowy oraz życiowy.