Szkolenie zamknięte

4 kroki do skutecznej zmiany

Zapisz się

Opis szkolenia

Każdą zmianę można wprowadzić w życie, jeśli się do niej odpowiednio przygotujemy.

To wyjątkowe szkolenie można zakwalifikować do kategorii szeroko rozumianego rozwoju osobistego i biznesowego.

Mówi się, że jedyną stałą rzeczą są zmiany. Dotyczy to zarówno życia firmy, jak i życia osobistego.Dlatego właśnie umiejętność podejmowania decyzji o zmianach jest tak potrzebna i ważna.

Najczęściej występujące bariery stojące na drodze do odważnego planowania i wprowadzania zmian to ograniczające przekonania i emocje (jak np. lęk przez zmianą). Praca nad sobą polega na dostrzeżeniu istnienia swoich wewnętrznych barier, nazwaniu ich, a następnie świadomej zmianie: oduczeniu się i nauczeniu od nowa lub dokonywaniu innych wyborów, zamiast powtarzać stare schematy. Natomiast w pracy lidera niezwykle istotne jest zrozumienie psychologicznych barier i lęku u pracowników i wspieranie ich w procesie zmiany.

Szkolenie to oparte jest na autorskiej metodzie skutecznego wprowadzania zmian opracowanej przez trenerkę i nazwanej „Systemem 4D”.

Fundamentem tego szkolenia jest wiedza z różnych obszarów nauki, w tym: psychologii, coachingu,treningów mentalnych, zarządzania, fizyki kwantowej, poparta doświadczeniem życiowym i praktyką trenerską.

Krok 1. Trener przeprowadza uczestników przez kilka procesów przygotowujących. Praca nad niewspierającymi przekonaniami, emocjami i ograniczeniami własnego umysłu, jako pierwszy krok niezbędny do uwolnienia własnego potencjału.

Krok 2. Uczestnicy odkrywają własne mocne i słabe strony. Zdefiniowanie i analiza obszarów wymagających zmian na podstawie narzędzi coachingowych. Dlaczego zmiany są konieczne?

Krok 3. Na podstawie Systemu 4D – uczestnicy nauczą się jak przygotować siebie i innych do zmiany, wprowadzić ją w życie i opracować własny system monitoringu.

Krok 4. Motywowanie a motywacja, czyli jak motywować innych i skąd czerpać własną motywację. Lider jako coach i mentor.

 

Dzięki szkoleniu „4 krokom do skutecznej zmiany”:

o  Pokonasz swoje ograniczenia, niewspierające przekonania, złe nawyki i emocje

o  Zwiększysz własną świadomość, skuteczność i satysfakcję z osiągania celów

o  Otrzymasz narzędzia psychologiczne i coachingowe do praktycznego stosowania i wykorzystywania w różnych obszarach życia zawodowego i osobistego

 

To szkolenie jest dla:

o  Pracowników, managerów i właścicieli firm,

o  Osób chcących podnieść efektywność i zwiększyć skuteczność swoich działań,

o  Osób, które stoją przed podjęciem trudnych życiowych decyzji o zmianie,

o  Osób dążących do osiągnięcia równowagi życiowej i zawodowej

o  Wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem i podnoszeniem samoświadomości

Prowadzący

Kasia Rudyk

Trener
Kasia Rudyk - Master Trainer, trener rozwoju biznesu i rozwoju osobistego, coach i doradca biznesowy oraz życiowy.