Outplacement

Wspieramy Twoją firmę w momencie konieczności redukcji etatów poprzez aktywną pomoc Twoim pracownikom w znalezieniu nowego miejsca pracy.

Wspieramy Twoją firmę w momencie konieczności redukcji etatów poprzez aktywną pomoc Twoim pracownikom w znalezieniu nowego miejsca pracy.

Zwolnienie pracownika wiąże się z dużym stresem i niepewnością dla obu stron. Chętnie pomożemy przejść ten etap Twojej firmie bezboleśnie i z korzyścią dla wszystkich. Doradzimy managerom w jaki sposób przekazać decyzję o zwolnieniu oraz na jakie pytania i reakcje należy się przygotować.

Działamy na rynku pracy od kilkunastu lat, dzięki czemu wiemy, jak przebiegają procesy rekrutacyjne oraz co zrobić by przejść je pomyślnie i zdobyć pracę, która będzie odpowiadała kwalifikacjom i doświadczeniu Kandydatów. Możesz być pewien, że zadbamy o wizerunek Twojej firmy, a Twoi pracownicy będą w dobrych rękach.
Proponujemy pomoc w przygotowaniu CV, tak by w rękach każdego rekrutera prezentowało się okazale, było przejrzyste i zawierało wszystkie ważne informacje. Trenerzy, którzy mają za sobą setki przeprowadzonych szkoleń chętnie porozmawiają z Kandydatem na temat jego ścieżki rozwoju - wskażą, które kompetencje są jego atutem i doradzą które stanowiska pracy pozwolą je rozwijać. Nasi specjaliści ds. rekrutacji chętnie udzielą wskazówek, gdzie i w jaki sposób szukać nowej pracy i jak przejść przez rozmowę rekrutacyjną tak, by zakończyła się ona sukcesem.
Naszą najważniejszą wartością dodaną jest baza kontaktów, którą zbudowaliśmy przez kilkanaście lat obecności na rynku rekrutacyjnym. Działamy w bardzo wielu branżach – m.in. finansowej, farmaceutycznej, meblarskiej, produkcyjnej, FMCG, IT, HVAC. Rekrutujemy pracowników na wszystkich szczeblach. Dzięki umiejętności budowania mostów między firmami, a pracownikami, pomogliśmy już setkom osób znaleźć wymarzoną pracę, a pracodawcom - idealnych pracowników. Jeżeli chcesz byśmy pomogli Twoim pracownikom w następnym ważnym kroku ich kariery zawodowej- skontaktuj się z nami już dziś!

Chcesz wiedzieć więcej?