rekrutacje

Znajdujemy właściwych ludzi
na właściwe miejsca.

Rekrutacje to podstawa naszego biznesu. Nasza pasja. Dlatego każde zlecenie jest dla nas ważne i w każde tak samo się angażujemy.

Sprawdź nasze możliwości
Dla nich pracowaliśmy:

Znalezienie właściwego człowieka na właściwe miejsce to zawsze wyzwanie.

Ale gdy robisz to należycie, oglądasz wspaniały finał: kolejny szczebel w rozwoju firmy i początek przygody dla nowego pracownika.
I o to nam właśnie chodzi!

Jak to robimy?

Najpierw słuchamy

Kompleksowe rozpoznanie Twoich potrzeb jest bazą, bez której nie pójdziemy dalej.

Omawiamy szczegóły

Wspólnie uzgadniamy opis stanowiska, wymagania i przebieg rekrutacji.

Potem ogłoszenie

Przygotowujemy je i umieszczamy w portalach branżowych, mediach społecznościowych i prasie.

Intensywnie szukamy

Korzystamy z własnej bazy danych, współpracujemy z innymi agencjami rekrutacyjnymi i uruchamiamy kontakty na rynku. Wykorzystujemy też metodę direct search.

Wybieramy kandydatów

Starannie selekcjonujemy dokumenty aplikacyjne i przedstawiamy Ci najlepsze CV.

Czas na spotkania

Prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne. Najpierw kandydaci przechodzą nasze sito, by na spotkaniu z Tobą stawili się tylko najlepsi.

Informujemy
o postępach

Żebyś wiedział, co się dzieje na każdym etapie rekrutacji, sporządzamy raporty.

Wykorzystujemy narzędzia

Przeprowadzamy wywiady ustrukturyzowane, testy psychometryczne i testy wiedzy, korzystamy z Assessment Center, powierzamy zadania indywidualne.

Utrzymujemy relacje

Jeśli chcesz, jesteśmy w stałym kontakcie z Twoją firmą i ludźmi zatrudnionymi za naszym pośrednictwem. Możemy np. przeprowadzić ocenę kompetencji Twojego zespołu.

Sektory rynku

Sprzedaż

To papierek lakmusowy każdej firmy. Sprzedawca musi mieć w sobie to coś, co przyciąga uwagę klienta. Znajdziemy takiego do Twojej firmy.

Przemysł

Tutaj liczą się twarde umiejętności, doświadczenie i wykształcenie. Technologia idzie do przodu, a ludzie powinni być gotowi na coraz to nowe wyzwania. Takich Ci przedstawimy.

Produkcja

Znajomość technologii i procesów, doświadczenie, umiejętność szybkiego reagowania – w produkcji każde ogniwo musi być niezawodne. Zadbamy o to.

Finanse

Dobry finansista to ktoś więcej niż specjalista od liczb, tabel, przepisów
i płatności. W końcu ma dostęp do firmowych pieniędzy. Szukamy ludzi odpowiedzialnych.

HR

Odkrywanie w ludziach ich nieodkrytych możliwości – brzmi nieco górnolotnie, ale gdy ten potencjał rozwija firmę – już biznesowo. Na HR-ze się znamy. Tak mówią.

IT

Czy to stabilna korporacja, dobrze rozwijający się software house czy raczkujący startup – ludzi zawsze w nich mało. Ta branża wciąż potrzebuje nowych specjalistów. My wiemy, gdzie są.

Administracja

Serce każdej firmy bije blisko… sekretariatu. Właściwi ludzie na stanowiskach administracyjnych to podstawa tego, by firma w ogóle mogła działać. Takich właśnie mamy.

Transport

Rzadko jest to droga z punktu A do punktu B, a częściej rozwiązywanie problemów, zarządzanie w kryzysie i szybka analiza sytuacji. Umiemy to rozpoznać.

Z tych narzędzi korzystamy

Co zyskujesz?

Czas i pieniądze

Poprzez szerokie zasięgi kampanii marketingowych, opracowanych przez nasz zespół, docieramy do wyspecjalizowanych kandydatów, z których wybieramy (dla Ciebie) tylko najlepszych.

Gwarancję

Czas weryfikuje niemal wszystko. Dlatego z myślą o bezpieczeństwie Twojej firmy, przeprowadzimy wtórną rekrutację, w przypadku konieczności zatrudnienia nowego pracownika.

Anonimowość

Możesz skorzystać z ukrytej rekrutacji – wtedy nie ujawnimy nazwy firmy, a spotkania z kandydatami odbędą się poza Twoją siedzibą.

"Polecam, polecam, polecam współpracę z firmą Business Bridge Group! To zespół pełnych zaangażowania w to co robią fachowców i profesjonalistów. Jeżeli chcecie iść do przodu i rozwijać swoje firmy współpracujcie z najlepszymi, współpracujcie z zespołem Business Bridge Group!"

CEO w Allboards Polska sp. z o.o. sp.k.

„Wzorowa współpraca, determinacja w dążeniu do spełnienia naszych oczekiwań, a przede wszystkim satysfakcjonujące efekty w postaci angażu kompetentnych pracowników pozwala nam polecić Business Bridge Group jako partnera w zakresie usług rekrutacyjnych.”

SCROL

„Z punktu widzenia klienta dominującą zaletą Business Bridge jest skuteczność prowadzonych działań rekrutacyjnych. Konsultanci wykazują zainteresowanie potrzebami zleceniodawcy i starają się je w całości zaspokajać. Na pochwałę zasługuje komunikacja, która jest bardzo szybka i łatwa.Z przyjemnością polecam firmę Business Bridge Group jako rzetelnego partnera w zakresie usług rekrutacyjnych.”

Zamek kliczków

"Profesjonalne podejście do klienta, fachowe doradztwo, rzetelna i kompetentna obsługa. Korzystaliśmy z usług Business Bridge Group na potrzeby rekrutacji oraz szkoleń. Byliśmy i jesteśmy zadowoleni zarówno z wyników szukania nowych pracowników jak również z przeprowadzonych szkoleń z zakresu sprzedaży. Sympatyczny zespół ludzi, z którymi współpracuje się z przyjemnością."

ACV polska sp. z o.o.

"Współpracujemy z firmą Business Bridge Group od kilku lat. Przez ten czas pozyskali dla nas wartościowych pracowników, którzy swoim doświadczeniem przyczyniają się do rozwoju naszej firmy. Rekrutacje prowadzone są w sposób profesjonalny a komunikacja przebiega sprawnie. Gorąco polecam współpracę z Panem Arkadiuszem i jego zespołem."

wajnert meble

"Współpraca z BBGroup należy do udanych. Pan Arkadiusz za każdym razem szczegółowo odpowiadał na nasze obawy, służył profesjonalną pomocą oraz dopasował do nas indywidualną ofertę. Najważniejsze jednak jest to, że proces rekrutacji pracownika przebiegł pomyślnie i sprawnie znaleźliśmy kandydata o wymaganych kompetencjach."

App World sp. z o.o.

"Polecam firmę Business Bridge Group Sp. z o. o. jako skutecznego, wiarygodnego partnera w procesach rekrutacyjnych prowadzonych w naszej firmie. Jasne zasady współpracy, przepływ informacji na temat postępów w projekcie, sposób prowadzenia rekrutacji oraz stały kontakt z rekruterem świadczą o odpowiedzialności i profesjonalizmie zatrudnionych w niej pracowników."

arw focus

"Współpraca z Business Bridge Group na najwyższym poziomie zrozumienia - zawsze możemy liczyć na szybką realizację naszych potrzeb rekrutacyjnych w postaci wykwalifikowanych kandydatów, którzy spełniają nasze oczekiwania – zarówno merytoryczne jak i finansowe. Bardzo cenimy sobie również czas reakcji na nasze potrzeby jak i profesjonalne traktowanie, a miła obsługa wieńczy dzieło."

DYREKTOR GENERALNY W REXER sp. z o.o.

"Na stałe współpracujemy z firmą rekrutacyjną Business Bridge Group. Powierzamy jej nawet najbardziej nietypowe rekrutacje specjalistów i menedżerów, które wymagają dużej kreatywności. Jest to bardzo skuteczna firma rekrutacyjna, która działa szybko, a jej ludzie są elastyczni i zdeterminowani, by zawsze znaleźć dla nas najlepszego kandydata."

krajowy rejestr długów biuro informacji gospodarczej sa

"We współpracy z Business Bridge Group podoba mi się to, że są częścią naszego procesu HR-owego, a nie zewnętrzną jednostką funkcjonującą poza organizacją. Rosną z nami, uczą się z nami i z każdą kolejną rekrutacją zarówno oni jak i my stajemy się lepsi."

CEO w ITMdevlabs Software House

O co nas najczęściej pytacie?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Szukasz pracownika?
Opowiedz nam o nim.

Najlepiej się spotkać, bo wtedy łatwiej ustalimy, jakie masz oczekiwania. Ale jeśli dzieli nas wiele kilometrów, możemy to zrobić inaczej. Jesteśmy pod telefonem, ekspresowo odpowiadamy na e-maile, czekamy też na Ciebie na Skype’ie. Po prostu wybierz najlepszą dla siebie formę.

Skontaktuj się z nami